Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 04.09.2017 roku o godzinie 9:00 uroczystym apelem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/2017.

Pani Dyrektor Agata Szumińska bardzo ciepło przywitała wszystkich zgromadzonych: uczniów, rodziców, opiekunów oraz pracowników i przyjaciół szkoły. Swoje słowa skierowała zarówno do naszych nowych, a zarazem najmłodszych adeptów - przedszkolaków, jak i starszych uczniów, którzy już dobrze znają mury naszej szkoły. Oprócz miłych słów powitania Pani Dyrektor poinformowała wszystkich o nadchodzących zmianach w edukacji oraz naszej placówce. Życząc powodzenia, zapału oraz sukcesów edukacyjnych w nadchodzącym roku szkolnym poprosiła wszystkich zgromadzonych uczniów, aby wraz z wychowawcami udali się do klas.

My również życzymy wszystkim naszym uczniom samych sukcesów i dni pełnych uśmiechu w rozpoczętym roku szkolnym !!!