Klasy

Klasy

Klasy w naszej szkole:

20160602_172151

SP – klasa I

Wychowawcą klasy I jest Pani Joanna Kłosińska. Pani Asia dba zarówno o rozwój artystyczny jaki i intelektualny swoich podopiecznych. Organizuje dla nich wspaniałe zajęcia dodatkowe podczas których mogą rozwijać swoje zdolności. Z Panią Asią dzieci odkrywają zakamarki artystycznego świata, uczą się nowych rzeczy oraz poznają piękno przyrody. 

20160601_085420

SP – Klasa II

Wychowawczyni klasy II Pani Marzena Budnik jest niezwykle pogodnym i utalentowanym nauczycielem. Dlatego również jej wychowankowie przejawiają zainteresowanie wieloma dziedzinami nauki. Klasa II uwielbia poznawać świat i uczyć się nowych rzeczy. 

13507002_1308261295867978_7596292035466958068_n

SP – Klasa III

Uczniowie klasy III szkoły podstawowej swoje kolejne kroki w edukacji będą stawiać pod okiem Pani Izy Kaczmarek. Pani Iza jest wybitnym pedagogiem, który potrafi w każdym uczniu odkryć i rozwinąć jego talent. W jej klasie pełno utalentowanych humanistów i ścisłowców.  

DSC05438

SP – Klasa IV

Klasa IV dopiero zaczyna swoją przygodę z nową wychowawczynią Panią Małgosią Groblewską. Ciekawe jak uczniowie poradzą sobie w nowym roku szkolnym i czy może któryś z nich okaże się wybitnym muzykiem jak ich wychowawczyni.

DSC_0061

SP – Klasa V

Klasa V to nie tylko niespokojny duch w uczniach, ale również talent to rozbrajania nauczycieli uśmiechem podczas lekcji. Pod czujnym okiem swojego wychowawcy Pana Marka Kowalskiego w tym roku poznają kolejne tajniki królowej nauk – Matematyki.

DSC05107

SP – Klasa VI

Klasa VI to nie tylko niespokojny duch w uczniach, ale również talent artystyczny i dobro bijące zarówno od Pani Marii Czechumskiej jak i jej wychowanków. Ciekawe czy uczniowie klasy VI podzielą zainteresowania swojej wychowawczyni i pokochają informatykę i technikę?

IMG_1283

Gimnazjum – Klasa I

Wychowawcą klasy I gimnazjum jest Pani Grażyna Podlasek. Swoim zaangażowaniem i uśmiechem wspiera swoich wychowanków podczas licznych występów w trakcie uroczystości szkolnych. I gimnazjum to zgrana klasa o nietuzinkowej duszy artystycznej. Dodatkowo klasa ta przejawia zainteresowania przyrodnicze.

P1060064

Gimnazjum – Klasa II

Wychowawcą klasy II gimnazjum jest Pani Marta Łangowska. Klasa II to nie tylko roztańczone uczennice, ale przede wszystkim zgrana grupa kolegów i koleżanek. Klasa ta ma na swoim koncie zarówno osiągnięcia sportowe jak i naukowe.

DSC05437

Gimnazjum – Klasa III

Wychowawcą klasy III gimnazjum jest Pani Urszula Kubiak. Pogodne usposobienie wychowawczyni odzwierciedla się również wśród jej wychowanków. Uczniowie III gimnazjum przejawiają przede wszystkim duszę artystyczną i zainteresowanie przedmiotami humanistycznymi. 

DSC05451

Przedszkole – klasa 0

Nasze Maluszki 1 września rozpoczną swoją przygodę z edukacją pod czujnym okiem Pani Hani Kondek oraz Pań: Marty Łangowskiej oraz Aneta Ziomek.. Wychowankowie tak utalentowanej nauczycielki na pewno będą mogli rozwinąć swoją duszę artystyczną jak i nauczyć się wielu nowych i ciekawych rzeczy. 

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 17 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Please leave this field empty.