Komunikaty dla uczniów

Na tej stronie zamieszczać będziemy ważne informacje dla uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Aby rozwinąć poniższe informacje należy nadusić na znak minus ( „-” ), analogicznie naciśnięcie plusa ( „+” ) powoduje zwinięcie się informacji.

Koncert dla rodziców i przyjaciół szkoły

Dnia 24.06.2015 organizujemy koncert dla rodziców i przyjaciół szkoły. Nie zapomnijcie zaprosić swoich rodziców, aby im podziękować razem z nami za trud włożony w waszą naukę i wychowanie !!!

Więcej informacji na obrazku poniżej (aby je zobaczyć kliknij na obrazek):

kon

Początek roku szkolnego 2015/2016

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016,

które odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9:00.

Wirtualna skrzynka – ” Zgłoś problem”

Powstała właśnie „wirtualna skrzynka”  „Zgłoś problem” – od teraz możecie również drogą mailową informować o swoich problemach.

Jednak uprzedzamy że anonimy nie będą rozpatrywane!

Swoje wiadomości prosimy kierować na adres mailowy:

zs17pedagog@wp.pl

W skład samorządu uczniowskiego wchodzą:

Klasa I:

Klasa II: