Nauczyciele

Nauczyciele

Nauczyciele uczący w Zespole Szkół Nr 17 w Bydgoszczy.

20141125_124733

mgr A. Szumińska

Dyrektor Zespołu Szkół nr 17 w Bydgoszczy. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, od lat związana z Szkołą Podstawową nr 19, w której wcześniej pracowała jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

DSC00025

mgr M. Budnik

Pani Marzena Budnik jest nauczycielką w klasach 0-3 oraz uczy Języka polskiego w szkole podstawowej. Pani Marzena jest wybitnym pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem.

IMG_0064s1-360x4403

mgr inż. M.Czechumska

Pani Maria od lat w naszej szkole prowadzi zajęcia z informatyki oraz z zajęć technicznych. Zawsze z wielką życzliwością pracuje z naszymi uczniami.

foto strona

mgr B. Dura

Pani Basia jest nowym nauczycielem w naszej szkole. Będzie uczyć przyrody, biologii oraz chemii. Oprócz lekcji będzie również prowadziła liczne zajęcia dodatkowe na których postara się zaciekawić swoich uczniów przyrodą oraz otaczającym ich światem.

IMG_0917

mgr M. Groblewska

Pani Gosia w naszej szkole uczy sztuki, wychowania fizycznego. Jest opiekunem zespołu instrumentalnego, który odnosi liczne sukcesy w konkursach wojewódzkich. Aktywnie działa jako opiekun koła turystycznego.

SAM_0304-e1439835495420-380x440

mgr M. Jurek

Pani Małgorzata uczy w naszej szkole religii. Od lat prowadzi świetlicę środowiskową „Nasza Oaza”.

20141125_124042-440x440

mgr E. Juruś

Pani Ewa w szkole pełni funkcję pedagoga szkolnego, można ją spotkać na zajęciach wychowania fizycznego oraz podczas zajęć świetlicy środowiskowej. Jest inicjatorem powstania klubu uczniowskiego, za co nasi gimnazjaliści są jej wdzięczni.

pasowanie-7-440x440

mgr I.Kaczmarek

Pani Iza Kaczmarek pracuje w naszej szkole od wielu lat i jest nauczycielką w klasach 0-3. Pani Iza jest wybitnym pedagogiem, pełnym uśmiechu i zainteresowań. 

1471119_516179971813226_2088048788_n

mgr J.Kłosińska

Pani Joanna Kłosińska jest nauczycielką w klasach 0-3 czasami też można spotkać ją w świetlicy. Charakteryzują ją wybitny warsztat pracy, pomysłowość oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest animatorem origami oraz kynoterapeutą/dogoterapeutą.

IMG_0063

mgr H. Kondek

Pani Hania od lat z zaangażowaniem pracuje w naszej szkole jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Zajmuje się również przygotowaniem do zawodu nowych adeptów pedagogiki – czyli uczy studentów jak nauczać.

DSC04245

mgr M. Kowalski

Pan Marek od lat uczy w naszej szkole królowej nauk czyli matematyki. Z wielkim zaangażowaniem pomaga organizować oraz prowadzić różne uroczystości i imprezy szkolne. Można go również spotkać w świetlicy szkolnej gdzie rozwija zainteresowania uczniów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

mgr U. Kubiak

Pani Ula od lat z wielkim zaangażowaniem uczy w naszej szkole języka polskiego i przykłada wielką wagę do stosowania poprawnej polszczyzny przez naszych uczniów. Jej pogodne i łagodne usposobienie potrafi złagodzić niejeden wybuchowy temperament naszych uczniów. 

P1050246

mgr D. Kucińska

Pani Dorota w naszej szkole uczy języka polskiego oraz historii. Od lat wraz z uczniami wydaje nagradzaną gazetkę „Nudy z Budy”. Uczniowie zawsze mogą liczyć na rozmowę oraz uśmiech z jej strony.

20130531_154953-1

mgr P. Libera

Pan Piotr prowadzi w naszej szkole zajęcia z geografii. Jest darzony przez uczniów dużą sympatią a jego zajęcia pozalekcyjne: klub filmowy oraz koło geograficzne zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem i frekwencją.

DSC07269

mgr M. Łangowska

Pani Marta w naszej szkole uczy w klasach 0-3 języka angielskiego, a w klasach starszych języka niemieckiego. Jest bardzo zaangażowanym nauczycielem i bardzo lubianym przez uczniów.

IMG_0015-428x440

mgr D. Młynarczyk

Pani Dorota Młynarczyk do lat pracuje w naszej szkole jako wychowawca świetlicy, co świetnie współgra z jej artystyczną duszą.

grazynka

mgr G. Podlasek

Nauczyciel matematyki oraz fizyki. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem od lat związana z naszą szkołą.

IMG_0064

mgr D. Wawrzonkowski

Nauczyciel języka angielskiego, bardzo lubiany przez uczniów. Przez kilka lat był opiekunem Szkolnego Koła Wolontariatu ZS17.

Inspiration

mgr J. Witt

Pani J. Witt w naszej szkole prowadzi zajęcia: wychowanie do życia w rodzinie. Uczniowie podczas tych zajęć dowiadują się wielu ważnych rzeczy.

IMG_6051

mgr S. Wojciechowski

Pan Sławek jest nauczycielem wychowania fizycznego. Działa aktywnie jako opiekun koła turystycznego. Jest inicjatorem wielu sportowych konkursów i turniejów m.in. Norkowski Cup, oraz autorem książki o bydgoskim sporcie.

IMG_0645

mgr A. Ziomek

Pani Aneta jest nowym nauczycielem w naszej szkole. Swoja opieką obejmie najmłodszych adeptów naszej szkoły – przedszkolaków.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 17 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Please leave this field empty.