Nauczyciele uczący w Zespole Szkół Nr 17 w Bydgoszczy.

20141125_124733

mgr A. Szumińska

Dyrektor Zespołu Szkół nr 17 w Bydgoszczy. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, od lat związana z Szkołą Podstawową nr 19, w której wcześniej pracowała jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

mgr M. Budnik

Pani Marzena Budnik jest nauczycielką w klasach 0-3 oraz uczy Języka polskiego w szkole podstawowej. Pani Marzena jest wybitnym pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem.

IMG_0064s1-360x4403

mgr inż. M.Czechumska

Pani Maria od lat w naszej szkole prowadzi zajęcia z informatyki oraz z zajęć technicznych. Zawsze z wielką życzliwością pracuje z naszymi uczniami.

foto strona

mgr B. Dura

Pani Basia jest nowym nauczycielem w naszej szkole. Będzie uczyć przyrody, biologii oraz chemii. Oprócz lekcji będzie również prowadziła liczne zajęcia dodatkowe na których postara się zaciekawić swoich uczniów przyrodą oraz otaczającym ich światem.

mgr M. Groblewska

Pani Gosia w naszej szkole uczy sztuki, wychowania fizycznego. Jest opiekunem zespołu instrumentalnego, który odnosi liczne sukcesy w konkursach wojewódzkich. Aktywnie działa jako opiekun koła turystycznego.

SAM_0304-e1439835495420-380x440

mgr M. Jurek

Pani Małgorzata uczy w naszej szkole religii. Od lat prowadzi świetlicę środowiskową „Nasza Oaza”.

20141125_124042-440x440

mgr E. Juruś

Pani Ewa w szkole pełni funkcję pedagoga szkolnego, można ją spotkać na zajęciach wychowania fizycznego oraz podczas zajęć świetlicy środowiskowej. Jest inicjatorem powstania klubu uczniowskiego, za co nasi gimnazjaliści są jej wdzięczni.

pasowanie-7-440x440

mgr I.Kaczmarek

Pani Iza Kaczmarek pracuje w naszej szkole od wielu lat i jest nauczycielką w klasach 0-3. Pani Iza jest wybitnym pedagogiem, pełnym uśmiechu i zainteresowań.

1471119_516179971813226_2088048788_n

mgr J.Kłosińska

Pani Joanna Kłosińska jest nauczycielką w klasach 0-3 czasami też można spotkać ją w świetlicy. Charakteryzują ją wybitny warsztat pracy, pomysłowość oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest animatorem origami oraz kynoterapeutą/dogoterapeutą.

mgr H. Kondek

Pani Hania od lat z zaangażowaniem pracuje w naszej szkole jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Zajmuje się również przygotowaniem do zawodu nowych adeptów pedagogiki – czyli uczy studentów jak nauczać.

mgr M. Kowalski

Pan Marek od lat uczy w naszej szkole królowej nauk czyli matematyki. Z wielkim zaangażowaniem pomaga organizować oraz prowadzić różne uroczystości i imprezy szkolne. Można go również spotkać w świetlicy szkolnej gdzie rozwija zainteresowania uczniów.

mgr U. Kubiak

Pani Ula od lat z wielkim zaangażowaniem uczy w naszej szkole języka polskiego i przykłada wielką wagę do stosowania poprawnej polszczyzny przez naszych uczniów. Jej pogodne i łagodne usposobienie potrafi złagodzić niejeden wybuchowy temperament naszych uczniów.

mgr D. Kucińska

Pani Dorota w naszej szkole uczy języka polskiego oraz historii. Od lat wraz z uczniami wydaje nagradzaną gazetkę „Nudy z Budy”. Uczniowie zawsze mogą liczyć na rozmowę oraz uśmiech z jej strony.

20130531_154953-1

mgr P. Libera

Pan Piotr prowadzi w naszej szkole zajęcia z geografii. Jest darzony przez uczniów dużą sympatią a jego zajęcia pozalekcyjne: klub filmowy oraz koło geograficzne zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem i frekwencją.

mgr M. Łangowska

Pani Marta w naszej szkole uczy w klasach 0-3 języka angielskiego, a w klasach starszych języka niemieckiego. Jest bardzo zaangażowanym nauczycielem i bardzo lubianym przez uczniów.

IMG_0015-428x440

mgr D. Młynarczyk

Pani Dorota Młynarczyk do lat pracuje w naszej szkole jako wychowawca świetlicy, co świetnie współgra z jej artystyczną duszą.

grazynka

mgr G. Podlasek

Nauczyciel matematyki oraz fizyki. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem od lat związana z naszą szkołą.

mgr D. Wawrzonkowski

Nauczyciel języka angielskiego, bardzo lubiany przez uczniów. Przez kilka lat był opiekunem Szkolnego Koła Wolontariatu ZS17.

Inspiration

mgr J. Witt

Pani J. Witt w naszej szkole prowadzi zajęcia: wychowanie do życia w rodzinie. Uczniowie podczas tych zajęć dowiadują się wielu ważnych rzeczy.

mgr S. Wojciechowski

Pan Sławek jest nauczycielem wychowania fizycznego. Działa aktywnie jako opiekun koła turystycznego. Jest inicjatorem wielu sportowych konkursów i turniejów m.in. Norkowski Cup, oraz autorem książki o bydgoskim sporcie.

mgr A. Ziomek

Pani Aneta jest nowym nauczycielem w naszej szkole. Swoja opieką obejmie najmłodszych adeptów naszej szkoły – przedszkolaków.