Zajęcia edukacyjne z udziałem psa

Zajęcia edukacyjne z udziałem psa

Kolejny raz dzięki uprzejmości Stowarzyszenia DOGrzać Serca i pani Kasi Barton - oraz pani Joannie Kłosińskiej -  uczniowie klasy I mieli możliwość uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych z udziałem psa, tym razem były to aż 3 psy: Amiś, Yoko oraz psie dziecko 5-ciomiesięczna Nela. zajęcia jak zwykle wzbudziły wiele pozytywnych emocji.

Podczas zajęć dzieci doskonaliły pamięć, utrwaliły właściwy rytuał powitania z psem oraz doskonaliły swoje umiejętności komunikacji ze zwierzętami.

Zajęcia odbywają się we wtorki o godzinie 12:50 1 raz w miesiącu. Termin ustalany jest na bieżąco z prowadzącymi.